Źródło: https://sobieska-jawor.pl/

Fakt: catering w Wałbrzychu zamówisz pod wskazany adres

Catering w Wałbrzychu może zostać dowieziony pod same drzwi osoby, która zdecydowała się na usługę. Codziennie przygotowywane dania są pakowane w szczelne pudełka, a następnie dostarczane wraz ze sztućcami na adres podany przez klienta. To prawda, że obsługa Sobieskiej zajmuje się dowozem posiłków także do Wałbrzycha, a za ich przetransportowanie nie trzeba dodatkowo płacić. Wyliczona kwota za obiad obejmuje bowiem nie tylko jego przygotowanie i zapakowanie, ale także cenę dowozu.

Fakt: usługą może być zarówno codzienny dowóz posiłków, jak i przygotowanie dań na specjalne okazje

Oferta cateringu jest na tyle szeroka, aby klienci mogli korzystać zarówno z codziennych dostaw posiłków, jak i menu przygotowywanego na specjalne okazje. Sobieska obsługuje głównie firmy, które chcą zapewnić swoim pracownikom sycące obiady, jednak po umówieniu z klientem kucharze są w stanie przyrządzić także potrawy na biznesowe eventy czy rodzinne spotkania. Wszystko to ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych składników, pochodzących od regionalnych dostawców. Codzienne obiady przypominają te, które gotowane są w domach, z kolei menu na eventy i wydarzenia rodzinne to smaczne posiłki serwowane z naturalnymi dekoracjami pobudzającymi apetyt.

Fakt: posiłki powstają codziennie, dlatego w czasie dostawy są jeszcze ciepłe

Catering pudełkowy błędnie mylony jest z zimnymi przekąskami w opakowaniach, które kupić można w popularnych marketach. Pakowane próżniowo obiady z Sobieskiej to jednak nie to samo, co trzymane w sklepowych lodówkach jedzenie! To pełnowartościowe posiłki, które jeszcze ciepłe docierają pod adres zamówienia. W Sobieskiej codziennie powstają domowe obiady, które następnie pakowane są w higieniczne pudełka. Te po przekazaniu do rąk zamawiającego są jeszcze ciepłe, a więc nadają się bezpośrednio do spożycia. Oczywiście po ostudzeniu mogą trafić do lodówki, a następnie być podgrzane w mikrofalówce. Cateringu w Wałbrzychu nie należy więc mylić z przekąskami z marketów, a traktować jak pełnowartościowe obiady, którymi są w rzeczywistości!