Kolejny alarm bombowy w Kielcach. Ewakuowano urzędników

W czwartek (31 stycznia) pracownicy Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach otrzymali maila, że w budynku jest bomba. Urzędników ewakuowano. To już kolejna taka sytuacja w mieście.

W czwartek (31 stycznia) po godz. 11 pracownicy Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach odebrali maila z informacją, że w budynku jest ładunek wybuchowy. Na miejsce natychmiast przyjechała straż pożarna i policja. Wszystkich urzędników ewakuowano. Alarm jednak okazał się fałszywy.

Jest to już kolejna taka akcja w mieście w przeciągu ostatnich dni. Wcześniej służby otrzymały zgłoszenie o bombie podłożonej w urzędach skarbowych, urzędzie marszałkowskim, Biedronkach i siedzibie PSL.

Podobne zgłoszenia odnotowywane są w całym kraju. Do tej pory wszystkie alarmy okazywały się fałszywe. Jednak policja ciągle nie zatrzymała podejrzanych.

dodany 2019-02-01 09:01 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją