Kobieta straciła z oczu wnuczkę. Dziewczynka nie znała miasta

Dramatyczne zgłoszenie dostali w sobotę (26 stycznia) policjanci z Kielc. Kobieta zgłosiła zaginięcie wnuczki. Dziewczynka spędzała u niej ferie i nie znała miasta.

Zgłoszenie wpłynęło w sobotę (26 stycznia) po południu do komisariatu przy ul. Paderewskiego w Kielcach. Kobieta zgłosiła zaginięcie wnuczki. Z jej relacji wynikało, że dziewczynka spędzała u niej ferie. Na chwilę weszła do cukierni, a gdy z niej wyszła, dziewczynki już nie było. 8-latka na co dzień mieszka w innym mieście.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Po chwili dostali informację, że dziecko pasujące do opisu zarejestrowały kamery monitoringu na ul. Prostej. Trop był celny, dziewczynka odnalazła się.

Okazało się, że 8-latka, czekając przed cukiernią, schyliła się, aby zawiązać but. Gdy wstała, zauważyła kobietę wychodzącą z cukierni. Dziewczynka myślała, że to jej babcia, więc za nią poszła. Wtedy zorientowała się, że się pomyliła i straciła orientację. Dziecko nie mogło odnaleźć cukierni, więc szukała mieszkania babci.

dodany 2019-01-29 09:55 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją