Objazdu nie wprowadzono, ale autobusy i tak jeździły zmienioną trasą. Jest kara

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach będzie musiało zapłacić surową karę za nieprawidłowe poprowadzenie autobusów. Pojazdy jeździły po zmienionej trasie, mimo że kilka dni wcześniej objazd odwołano.

W minioną sobotę (4 sierpnia) zamknięta dla ruchu miała być ul. Skrzetlewska, bo miała ruszyć przebudowa ul. Tartacznej. Z tego właśnie powodu MPK w Kielcach na weekend (4-5 sierpnia) zmieniło trasę dwunastu linii autobusowych. Nie jechały ul. Skrzetlewską, ale jechały przez ul. Hubalczyków.

Informacja ta na stronie MPK widniała przez kilka dni, ale znikła 31 lipca. Pojawiło się za to sprostowanie, w którym wyjaśniono, że ul. Skrzetlewska zostanie zamknięta tydzień później niż planowano, czyli w najbliższą niedzielę (12 sierpnia). Mimo to autobusy jeździły objazdami, których nie wprowadzono. W związku z tym pasażerowie czekali na przystankach na autobusy, które nie przyjechały.

W konsekwencji Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji zapłaci karę w wysokości 4600 zł.

dodany 2018-08-10 08:36 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją